O obchodu

TOMTOP.com is one of China’s top e-commerce export site, providing high quality products at best price. We offer a wide variety of products including Tablet PC & Cellphone, Computer & Networking, RC Models & Hobbies, Lighting & Flashlights & LEDs, Cameras & Photo Accessories, Home & Garden, Apparel & Jewelry, Health & Beauty, Sports & Outdoor, Car Accessories, Video & Audio, Musical Instruments, Toys & Games. With 70,000 items across more than 100 categories, we have served 400,000 people in over 170 countries around the world.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.