O obchodu

Každý, kdo se pohybuje v prostředí internetu a on-line nakupování již mohl někdy název „Aliexpress“ zaslechnout. Obvykle ve spojení s velice levným zbožím a s objednávkami zboží z Číny. Důležitou věcí, kterou je třeba k Aliexpress říci, je to, že se nejedná o klasický e-shop. Respektive ne o to, co si představí český zákazník pod názvem e-shop. Aliexpress se neskládá z nabídky jednoho majitele obchodu, jež vlastní velké sklady a nabízí ve svém internetovém obchodě svůj sortiment. Na Aliexpress naopak najdete velké množství prodejců, kteří jen danou platformu využívají k prodeji svého malého objemu zboží. Mluvíme tedy o on-line tržišti, na které může každý přijít a nabízet nebo nakupovat zde téměř cokoliv. Systém je mezinárodní, tudíž pokud zde budete nakupovat, obvykle se spojíte se zahraničním, nejčastěji čínským, obchodníkem. Většina sortimentu v České republice z Číny pochází, tak proč nenakupovat přímo u zdroje a výrazně levnější bez zbytečných zprostředkovatelů, kterým musíte platit.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

Provizní podmínky

 • Peníze zpět z nákupu

  až 5 %
 • Nejnižší provize

  1,43 %
 • Nejvyšší provize

  5 %

AliExpress slevy a slevové kupóny, které jste již zmeškali

70 %
Maximální výprodej až 80% z cen dolů!
 • až 5 % zpět z nákupu
 • skončila 11.11.2020