O obchodu

Britská hostingová společnost eUKhost nabízí širokou paletu hostovacích programů pro jednotlivce, společnosti i veřejný sektor. Provozování svých webových řešení svěřilo společnosti eUKhost přes 35.000 zákazníků po celém světě. Dedikované a managované servery společnosti eUKhost se vymykají stnadardům na trhu svým zabezpečením, provozem ve světových datacentrech a rychlou dostupností.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

eUKhost slevy a slevové kupóny, které jste již zmeškali

-21%
21% sleva na vše
  • 55,3 % zpět z nákupu
  • skončila 31.1.2021