O obchodu

Rodinná společnost Prima Glan je už od roku 2010 výrobcem a lídrem v online prodeji dřezů a dřezových baterií v Polsku, ale daří se jí i na německém a evropském trhu. Dřezy Proma Glan vynikají atraktivní cenou, nejvyšším výrobní standartem a rozsáhlým výreběm stylů a velikostí. Jsou odolné vůči vysokým teplotám, nečistotám a poškození, Na portálu Prima Glan najdete i příslušenství pro údržbu dřezů.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

Primagran.cz slevy a slevové kupóny, které jste již zmeškali

Doprava zdarma
Doprava zdarma
  • 4,3 % zpět z nákupu
  • skončila 31.12.2022