O obchodu

Holé zdi Váš domov útulný neudělají. Na posters.cz najdete širokou nabídku plakátů a obrazů, díky kterým Váš domov dostane osobitý ráz. V nabídce najdete plakáty, fotoplakáty, obrazy a originální oblečení. Dnes se nenosí jít s davem. Vyjádřete svou osobnost, své sny a zájmy pomocí našich produktů. Nejste na modernu a máte rádi spíše klasické umění? V naší nabídce najdete i obrazové reprodukce umělců jako je Vincent van Gogh, Salvator Dalí, Gustav Klimt, Alfons Mucha a další. Dětský pokojíček dostane další rozměr díky 3D fototapetám.

Nabízíme i dekorace vhodné do prostředí firem, kadeřnických a welness&spa, ale i lékařských ordinací. Jsme jedineční Posters.cz, kteří Vám umožní vytvořit dokonalé prostředí pro Váší práci či odpočinek.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.