O obchodu

 

   With more than ten years of experience, NordVPN is a leading VPN provider. NordVPN gives you military-grade protection online, and you can access all your favorite sites without restriction. We never log your activity when using our servers, which are operated under the jurisdiction of Panama, where there are no mandatory data retention laws. So you can always trust your privacy to us.  


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

NordVPN slevy a slevové kupóny, které jste již zmeškali

-%
63% off the 2-year plan + a chance to win a Tesla Model Y
  • 34 % zpět z nákupu
  • skončila 29.4.2023