O obchodu

Avast je jedním z největších poskytovatelů zabezpečení na světě, který používá technologie nové generace k boji proti kyberzločinu v reálném čase. Využívá naplno potenciál strojového učení v cloudu, kde dokáže zpracovávat nepřetržitý proud dat od stovek milionů uživatelů. To vede k neustálému vylepšování a zdokonalování systémů a zvyšování rychlosti a úspěšnosti odhalování bezpečnostních hrozeb.


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.

AVAST Software slevy a slevové kupóny, které jste již zmeškali

55 %
MAY SALE: 55% off Premium Security & Ultimate. 65% off Avast...
  • 21,3 % zpět z nákupu
  • skončila 3.6.2023