O obchodu

Otel.com is a leading online travel distributor specializing in discounted hotel bookings for both business and leisure travelers. We offer competitive rates at over 250,000 hotels in 20,000 worldwide destinations - 208 countries including all popular destinations in the North America, Latin America, Europe, Asia, Africa and the Middle East. Travellers choose from a variety of 1-5 star hotels such as budget hotels, B&Bs, luxury hotels, city hotels, apartments, boutiques and well known chains. 


Podmínky obchodu

Vaše odměna se počítá z částky zaplacené za Vaši objednávku (bez DPH, bez ceny za dopravu a také bez využitých věrnostních odměn). Odměna se vztahuje také na nákupy za akční ceny. Pokud ale využijete např. slevový kupón, který nepochází z webu slevmi.cz, tak odměna nemusí být připsána. V zahraničních obchodech může při výpočtu Vaší odměny dojít k malým odchylkám vlivem kurzového rozdílu.

Připisování odměn je prakticky bezchybné, může se ale stát, že např. díky technickému problému na straně webového prohlížeče nebude odměna připsána. V tom případě nás prosím kontaktujte pomocí formuláře pro garanci spokojenosti a my vzniklou situaci obratem vyřešíme.